МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА

Сьогодні металопластикові вікна стали звичним, адже вони мають багато переваг. В даний час ми займаємося виробництвом металопластикових вікон з профілю Openteck і Viknaland. Наша продукція пройшла випробування і отримала сертифікат, що відповідає ГОСТ. Профілі 4 і 5 камер виготовляються в Україні за європейськими технологіями. Склопакети однокамерні (2 скла) і двох камерні (3 скла). Також можемо запропонувати вам енергозберігаючі склопакети, які підвищують теплоощадження більш ніж в 1.5 рази.

В ДОМІ ТЕПЛО НАВІТЬ У СІЧНЕВІ МОРОЗИ
Металопластикові вікна надійно утримують тепло всередині квартири, захищаючи приміщення від холоду і вологи. У вашому домі завжди тепло, незалежно від погоди за вікном.

Висока шумоізоляція та міцність
Металопластикові вікна Salamandra, шумоізоляція яких знаходиться на досить високому рівні, зможуть захистити ваш сон і від надокучливого шуму. Однак важливо розуміти, що шумоізоляція пластикових вікон залежить не стільки від профілю, скільки від правильно обраного склопакета. Вибір склопакета безпосередньо залежить від того, де ви живете: у спальному районі з вікнами, що виходять на дитячий майданчик, поблизу об'їзної дороги або в безпосередній близькості до залізничних колій.

КОМФОРТ В БУДИНКУ, НАВІТЬ ЯКЩО ЗА вікном + 38 ° спеки
Досить ставити кондиціонер на повну потужність, а потім страждати від застуд. Якісні металопластикові вікна захищають від потоків гарячого повітря ззовні, завдяки чому в вашому домі буде комфортно навіть у спеку.


ЯКІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Сертифікована віконна фурнітура - гарантія тривалої
експлуатації без проблем. Термін служби наших
вікон досягає 70 років.
ВАШ ДІМ - ВАША ФОРТЕЦЯ
Металопластикові двері відмінно захищають приміщення від проникнення шуму з сусідньої кімнати, коридору. Матеріал, з якого їх виготовляють, відрізняється високим ступенем звукоізоляції, а конструкція дверей - підсилює це якість.

ЕКОНОМТЕ НА опаленні ОСЕЛІ
Відмінні енергозберігаючі властивості вікон забезпечать більшу економію споживання енергії, аж до 70%. Отримуйте рахунку за опалення з сумами нижче на 50%, і економте на комуналці, встановивши нові вікна.

БЕЗ ПРОТЯГІВ І КОНДЕНСАТУ
Металопластикові вікна універсальні з точки зору нейтральної реакції на температурні режими і рівні вологості. Вони не бояться морозів і літньої спеки, а також дощу, снігу і туману.

БУДЬ ДИЗАЙН НА ВАШ СМАК
Безліч варіантів ламінування і дизайну вікон дозволить вам вибрати відповідну продукцію відповідно до проекту інтер'єру.