МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ

ми поставляємо готові металопластикові і алюмінієві вікна одразу з заводу виробника, згідно з розмірами віконного отвору і Вашими приорітетами у виборі типу, структури, кольору і дизайну профіля, а також кількості стекол. Також, в додачу Ви можете замовити встановлення фурнітури, підвіконня, москітної сітки, а також протизламної системи. Зателефонуйте за нашим номером телефону, і кваліфікований спеціаліст відповів на всі Ваші питання


БЕPПЕКА І ШУМОІЗОЛЯЦІЯ
Надійно захищають від шуму від сусідів і з коридорів. Мареріал з якого вони виготовлені має високу ступунь звукоізоляції, а конструкція дверей підсилює її.

ЕСТЕТИКА І СТИЛЬ У ВАШОМУ ДОМІ
Пластичність і гнучкість конструкцій дозволяє виготовляти двері різних форм і розмірів. Ламінація і фарбування профілів дають можливість виготовляти двері будь-якого кольору і текстури.

ЕКОНОМІЯ НА ОПАЛЕНІ ПРИМІЩЕННЯ
Досить хороші енергозберігаючі властивості при використанні двох і більше камерних склопакетів та інноваційної системи тепла поріг забезпечать Вам високу економію при опаленні.

ЯКІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ
Використання якісної австрійської фурнітури Мaco
і зносостійкого профілю Opentec забезпечить роботу
Ваших дверей до 50 років
ІНДИВІДУАЛЬНА РОЗРОБКА
Виготовляєм склопакети будь якої складності : стандартні, енергозберігаючі, сонцезахисні, мультифукціональні, структоровані, іноваційні. Різних геомертричних фігур, в тому числі з виступами. Для тих хто хоче модний та стильний дизайн пропонуємо арочні двері різних кольорів та відтінків.

ПРОСТОТА ТА ЗРУЧНІСТЬ
Металопластикові двері не потребують ніяких спеціальних засобів для догляду, вони легко миються. Зручні ручки дозволяють швидко та легко закривати двері не докладаючи ніяких зусиль.

НЕ БОЯТЬСЯ ВОЛОГИ І ТЕМПЕРАТУР
Найбільше тепла втрачається через щілини у дверях та вікон При використані наших ПВХ дверей втрати тепла зменшується до 30%. Вони створюють комфортні умови для проживання.